Lunetic

Lunetic

Máma s tátou měli tenkrát na výběr pouze ze čtyř programů jedničky, dvojky, Novy a Primy. Stejně se nedomluvili jestli se budou dívat na Neváhej a toč, nebo Doremi . Tento problém však vyřešilo v roce 1996 otevření prvního multikina Galaxie v pražských Hájích,

kdy spolu mohli jít na krásné, romantické, zamilované rande do kina a přitom každý do jiného sálu, dle vlastních preferencí a vkusu.

Případně se uprostřed filmu prohodit a začít koukat na horor a dokoukat lovestory, nebo naopak začít lovestory a skončit hororem, jak už to tak občas na světě prostě bývá. K tomu všemu měli na výběr zda se u filmu přejíst sladkým nebo slaným popcornem, v momentě úleku z na tu dobu neslýchaně burácejícího audiosystému, vylít velký, malý, či střední bublinkami nasycený symbol západu - Coca-Colu a ve sladké anonymitě mohli odejít na koncert Lunetic, léčit hudbou svou duši bolavou a říkat všem mámám, co poslouchají hitparády, že jsou kouzelné víly a že je mají nade vše rádi.

Neváhej a toč! byl zábavný soutěžní pořad České televize, vysílaný v letech 1995 až 2007 a nakrátko znovu na podzim 2010. Hlavní náplní pořadu byly krátké amatérské videozáznamy vtipných, povětšinou náhodou zachycených událostí.

 

Lunetic česká „ boyband “ hudební skupina. Největší popularity dosahovala koncem devadesátých let 20.stol. Začínali jako taneční eurodance skupina na diskotékách a postupem času začali i zpívat. Hit „Máma“ se rychle uchytil a skupina Lunetic se dostala na přední příčky českých hitparád.