Igráčci na útěku!
Jarní hra po děti i dospělé

Igráčci na útěku!

Výstavy jsou už od Vánoc zavřené, a když se teď venku udělalo pěkně, několik Igráčků to už nevydrželo a jednou v noci utekli z galerie ven do města. Pomůžete nám je najít?

Úspěšné hledače, kteří najdou všechny ztracené Igráčky, potom pustíme po otevření na výstavu zdarma!

 

Ke hře budete potřebovat jen svůj mobilní telefon se čtečkou QR kódů a naši mapu, kde tyto kódy najít. Pak už jen vyrazit do města a pochytat všechny uprchlé Igráčky. Mapa bude k dispozici zde na webu, stejně jako další pokyny ke hře. 

 

NÁVOD KE HŘE:

V pohodlí domova si stáhněte do svého chytrého telefonu aplikaci na čtení QR kódů - například čtečka QR https://play.google.com/store/apps/details?id=com.code.qr.reader&hl=cs&gl=US nebo kteroukoli jinou, a pak také naši mapu, která je k dispozici ZDE  - pokud máte možnost, můžete si ji i vytisknout. 

Na mapě jsou zakreslena místa, kde se naši Igráčci schovali. Vaším úkolem je odhalit, pod kterým číslem se který z Igráčků schoval. Správnou odpověď posílejte ve formě ,,číslo místa -  povolání Igráčka" na emailovou adresu vojkuvkova@magc.cz . Pokud bude Vaše odpověď správná, můžete se těšit na volný vstup na výstavu Fenomén Igráček (samozřejmě po uvolnění opatření a otevření výstavních prostor).

Nezapomeňte při hledání dbát na dodržování aktuálních vládních opatření. 

Termíny

  • Čt 1.4.2021 — Pá 30.4.2021

Místo konání

Pořadatel

MaGC